Компанія надає бухгалтерські послуги починаючи з 2005 року  - підприємствам, фірмам та компаніям України і є експертом послуг бухгалтерії для підприємств малого та середнього бізнесу, навіть за відгуками прямих конкурентів. Місто в якому компанія має головний офіс і вперше уклала договір на бухгалтерські послуги – Львів, Україна.

Бухгалтерські послуги надаються для найвибагливіших замовників і в найширшому спектрі, – від ведення бухгалтерського обліку сертифікованими фахівцями за міжнародними стандартами для іноземних компаній, які заснували дочірні підприємства в Україні, до послуг підприємствам середнього і малого і бізнесу, яким потрібен нескладний, але надійний та відповідальний податковий облік та бухгалтерія підприємства, і аж до спрощеної бухгалтерії і обліку приватних підприємців, які діють самостійно, але нерідко в зв’язці з головним підприємством – для легального планування грошових потоків та податкового планування. Компанія має значний досвід і знайома зі специфікою ведення обліку в різних індустріях бізнесу, - виробництво, торівля, сільське господарство, транспорт і логістика, будівництво. Додаткові актуальні експертизи компанії - бухгалтерія для ІТ компаній, і аутсорсинг обліку персоналу та кадрового діловодства

Фінансова, бухгалтерська та податкова звітність у виконанні нашої компанії виключно професійні та надійні, а клієнт для нас “завжди правий”, якщо навіть він сам згодом дійде висновку що це не так, адже в цьому теж його правота.

Пропоновані нами послуги бухгалтера як бухгалтерський аутсорсинг з обробки первинної документації або для нескладних одноманітних операцій, а також послуги головного бухгалтера, підкріплені багаторічним досвідом на ринку і правдивими відгуками як клієнтів так і конкурентів. Ми робимо і беремо на себе те, що багатьом іншим не під силу.

Однією з найбільших переваг саме нашої компанії, яку за опитуванням визначили самі клієнти, є відповідальність і хороша ділова репутація. Відгуки та рекомендації, контакти клієнтів, щоб наочно це перевірити, надамо на першу вимогу.

Дуже важливою є наша повна відповідальність перед клієнтом за ризики, що передбачено договором. Для більшої гарантії ми додатково застрахували свою професійну відповідальність від професійної помилки. Чинний страховий сертифікат на 5’000­’000 грн.

Ідеальна картина бухгалтерії підприємства вимальовується для клієнта вже з моменту, коли ми допомагаємо зареєструвати новостворене підприємство і буквально з “пелюшок” запроваджуємо облікову політику та найвищі стандарти бухгалтерського і податкового обліку, підтверджуючи гасло компанії – “Супровід з першого кроку”. Нерідко для компаній потрібна юридична адреса у Львові з обслуговуванням поштової кореспонденції, - цей сервіс ми також забезпечуємо за необхідності. 

Для підприємств зі “стажем”, які в силу різних причин, а найчастіше – через безвідповідальне ставлення або непрофесійність найманих бухгалтерів, вирішили перейти на бухгалтерське обслуговування до нашої компанії, ми надаємо безкоштовну послугу “експрес-аудит бухгалтерського та податкового обліку, за результатами якого виявляємо та пропонуємо виправити всі помилки або відновити бухгалтерський облік клієнта за перевірений період. Таким чином, навіть після довготривалої і різноманітної минулої діяльності, ми приймаємо підприємство клієнта для ведення бухгалтерського обліку “білим і пухнастим”, що передбачає послуга “Бухгалтерія – в добрі руки”. При цьому ми беремо на себе повну відповідальність за перевірений період.

Захищаємо інтереси підприємств із «збитковими» звітами у державних органах і судах. До наших послуг належить не тільки бухгалтерія підприємства і його юридичний супровід, а також податкове планування і легальне зменшення податкового навантаження. Ми ефективно оскаржуємо свавільні і незаконні дії контролюючих органів. Актуальним, зокрема, є розблокування податкових накладних

Зазвичай всі рутинні операції, налагодження роботи з первинною документацією та проведенням в обліку господарських операцій, здійснюється в альтернативних режимах на вибір і за технічними можливостями клієнта – це або ручне внесення даних, або віддалений доступ до баз даних клієнта, або в режимі авто-обміну. Ми також забезпечимо вас кур’єрською доставкою первинних документів, якщо ви цього забажаєте.

Ми застосовуємо сучасні та зручні для клієнта засоби для обміну документацією та даними – віддалені робочі місця та віддалений доступ до баз даних в бухгалтерських програмах  + e-mail + сканер + Інтернет + «огляд» банківських виписок, можливість подання звітності на відстані, автоматизація процесу надання податкових та інших звітів, використання ЕЦП (електронного цифрового підпису), та електронного документообігу, що забезпечує повну надійність та відповідність законодавству України.

Вартість бухгалтерських послуг встановлюється прозоро і, в кожному випадку індивідуально, за тарифним конструктором

посилання:https://zkg.ua/buhhalterski-posluhy/ для отримання вартості бухгалтерського обслуговування.